Blog

Döşemelik Kumaş Nedir?

24 Mart 2023

Döşemelik kumaşlar, mobilyaların kaplamalarında kullanılan kumaşlar olarak tanımlanabilir. Mobilya sektöründe oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan döşemelik kumaşlar, mobilyaların estetik görünümünü ve konforunu arttırmak için kullanılırlar.

Kumaş Fırsatlarını Kaçırmayın!

25 Ocak 2022

Kumaşlar giyim sektöründen ev eşyalarına; döşemelerden aksesuarlara ve duvar kaplamalarına kadar yaşamımızın neredeyse her alanında yer alıyorlar. 

Welsoft Kumaş Nedir? Welsoft Kumaş Fiyatları

26 Kasım 2021

Rahat ve yumuşak dokusu ile ön plana çıkan welsoft kumaşlar, tamamen polyesterden üretilmiş olan kumaş türleridir. Günümüzdeki kullanım alanları ile büyük bir öneme sahip olan welsoft kumaşlar pek çok farklı özelliğe sahiptirler.

En İyi Döşemelik Kumaş Markaları

26 Kasım 2021

Tekstil ve moda sektöründe en çok tercih edilen kumaşlardan biri olan döşemelik kumaşın kullanım alanları çok geniştir. Peki döşemelik kumaş nedir, döşemelik kumaş ne demektir? Döşemelik kumaşın çeşitleri nelerdir? Döşeme kumaş özellikleri nedir, ortalama fiyatı ne kadardır?

Ucuz Kumaş Nedir? Ucuz Stok Kumaş

31 Ağustos 2021

Stok kumaş reyonlarında yer alan kumaşlar, ucuz kumaş kategorisine girmektedir ve bu kumaşların devamı olmamaktadır.

Perdelik Kumaş Nedir? Perdelik Kumaş Özellikleri

31 Ağustos 2021

Evlerin vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan perdeler, evlerin içini dış gözlerden korurken aynı zamanda yaşam alanlarına da estetik bir hava katarlar. Seçim süreci oldukça zaman alan, ancak doğru tercihler yapıldığında adeta odaların havasını değiştiren eşyalardan olan perdeler, dayanıklı ve kaliteli kumaşlardan üretilirler. 

Paraşüt Kumaş Nedir? Paraşüt Kumaş Özellikleri

31 Ağustos 2021

Birçok alanda kullanılan ve adeta modayı belirleyen kumaşlar arasında bulunan paraşüt kumaşlar özellikle dış giyim sektöründe farklı biçimlerde tercih edilirler.

Kumaş Çeşitleri Nelerdir? Kumaş Türleri İsimleri

31 Ağustos 2021

Biz farkında olmasak da kumaşlar yaşamımızda geniş yer kaplarlar. İyi ve kaliteli kumaşlar yaşam kalitemizi yükseltir ve özellikleri bakımından belirgin detayları ile ön plana çıkarlar. Bazı kumaşlar estetik bakımdan dikkat çekerken bazı kumaşlar moda ve işlevselliği bakımından sık tercih edilir. Doğal kumaşlardan, sentetiğe, elyaflardan, polyestere kadar birçok çeşidi olan kumaşlar, ipliklerin dokunması ile üretilirler.

Parça Kumaş Nedir? Özellikleri ve Çeşitleri Nelerdir?

11 Mart 2021

Kumaş yaratımı, eski zamanlarda ilkel insanların keten lifleri kullanımı, ipliklere ayrılması ve bitkilerden çıkarılan boyalarla renklendirilmiş basit kumaşlara dokunmasıyla başladı. 

Kanvas Kumaş Nedir? Kanvas Kumaş Özellikleri

11 Ocak 2021

Rahat tasarımı ve fonksiyonel yapısı ile en kullanışlı kumaşlar arasında yer alan kanvas kumaş hem yaz hem de kış aylarında rahat kullanım imkanı tanır. Kumaş türleri içerisinde bilgi sahibi olmayan insanların merak ettiği soru kanvas kumaş nedir konusudur.

1 2 3 4
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.