Agora kumaşlar

Agora kumaşlar

17 Mayıs 2022
 • Hammaddelerimizin ve kaplamalarımızın kalitesi.
 • Ürünlerimizi kapsayan garantiler.
 • Tasarımların korunması ve tescili.
 • ISO 9001 ve OEKO-TEX Standardı 100
 • Programlar ve bakım önerileri.
 • Özel avantajlar.
 • UV koruması.

Sertifikaları indirin PDF:
Sertifika ISO 9001
Sertifikası OEKO-TEX Standard 100

Sauleda, her türlü uygulamada en yüksek kalite standartlarını sağlamak için katı bir tedarikçi seçim sürecini takip eder: evsel, dekoratif ve endüstriyel.

10 yıla kadar garanti

Sauleda, müşterilerini ve tüketicilerini korumak için net ve iyi tanımlanmış bir strateji uygular. Tüketicilere taklit kumaşlar sunulmasını önlemek için kumaşın kenarlarını “S” ile işaretliyoruz. Kumaş, garantimizi uygulamak için gerekli bir gereklilik olan “S” ile işaretlenmiştir. Ayrıca tüm tasarımlarımızı kopyalanmalarını veya çoğaltılmalarını önlemek için tescil ediyor ve koruyoruz. Maksimum sonuçlar sunuyoruz:

 • Renk haslığı.
 • Güneş ışığına ve atmosferik ajanlara karşı direnç.
 • Maksimum çürüme direnci.
 • Ölçüsel durağanlık.
 • Maksimum kesme mukavemeti.
 • Çevre kirliliğine karşı maksimum direnç.
 • Hava geçirgenliği ve su geçirmezlik.
 • Sauleda Garantisi.

Garanti sertifikalarını indir PDF:
Garanti Solar Pro akrilik 10 yıl
Garanti Tekstil Agora 5 yıl
Garanti Nautic 5 yıl
Garanti Teknik PVC kaplı kumaşlar
Garanti Ofisi 5 yıl

Sauleda, kumaşlarının dayanıklılığını test etti ve deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz. Uzun yıllar sonra, prestijli laboratuvarlarda yapılan kontroller ve testler, Sauleda kumaşlarının garantide belirtilen yıllardan daha uzun süre dayandığını gösteriyor. Bu nedenle, güneşe ve atmosferik etkenlere normal maruz kalma durumunda size on yıla kadar bir garanti sunuyoruz.

Kumaşlarımızın özellikleri

Leke koruması

Çevre kirliliğine karşı maksimum direnç. Kumaşlarımızdaki SAULEDA KUMAŞ KORUYUCU kaplama, bariyer etkisi oluşturarak su geçirmezliği güçlendirir ve kirin yapışmasını geciktirir. Önemli not: Asit yağmuru veya kuş pisliği gibi maddeler ve kumaşın aşındırıcı yıkanması SAULEDA FABRIC PROTECTOR kaplamasına zarar verebilir.

UV ışınlarına dayanıklı

Kumaşın güneş ışığına ve atmosferik etkenlere karşı aşılmaz renk direnci. Sauleda kumaşları çoğu tasarımda %90 güneş koruması ve UV ışınlarına karşı aşırı direnç sunar. Aitex ve UV ışınlarının uygulamalı korunmasına yönelik testler derneği ile işbirliği içinde Sauleda, UV radyasyonuna orijinal haliyle ve alışılmış kullanımlar ve eskime dışında farklı işlemlere tabi tutulduktan sonra tasarımlarının davranışını araştırmak için bir çalışma yaptı. tüm kumaşlar bu testleri başarıyla geçti.

Antibakteriyel

Kumaşı dokumak için kullanılan ipliklerimizi eğirmek için kullanılan lifler, kumaşlara uygulanan Sauleda Kumaş Koruyucu apre ile güçlendirilmiş özel bir antibakteriyel işleme tabi tutulmuştur. Kumaşı saklamadan veya sarmadan önce tamamen kurumasını sağlamak her zaman önemlidir.

İklim

İklimsel kumaşların özellikleri, kumaşların nefes almasını sağlar, yani nem ve rüzgar içlerine nüfuz edemez. İklimsel bir kumaşın şu etkileri vardır: Hava sıcak ve güneşli olduğunda kumaşın altındaki sıcaklığı düşürerek ısı algısını azaltır ve hava daha serin olduğunda kumaşın altındaki ısı algısını arttırır.

Çift taraflı

Kumaş iki mükemmel malzemeden yapılmıştır ve bunun sonucunda iki yüzü olan ters çevrilebilir bir teknik kumaş elde edilmiştir. Her durumda en yüksek kalitede hammaddelerle yeni fabrikamızda yapılır. Özel dokumadan dolayı kumaşın arka ve ön yüzleri bitiş ve renk açısından farklıdır.

Ölçüsel durağanlık

Kumaş imalat işlemi sırasında, mükemmel boyutsal stabiliteyi garanti etmek için son bir işlem uygulanır ve kumaş, boyutsal stabilitesini garanti etmek için ekstra bir gerilim yüküne maruz bırakılır.

Kolay bakım

Az bakım gerektiren tenteler: sadece beş temel ipucumuzu takip edin:

 1. Kumaştaki kiri yumuşak bir fırça ile düzenli olarak temizleyin.
 2. Gerekirse sünger, nötr sabun ve maksimum 30º C sıcaklıkta suyla yıkayın. Suyla durulayın.
 3. Yuvarlamadan veya katlamadan önce daima kumaşın tamamen kurumasını bekleyin.
 4. Aşındırıcı ürünler kullanmayın.
 5. Kışın, tenteyi bir örtü içinde saklayın.
Alev geciktirici

Kumaşa bağlı olarak M1 veya M2 yangına tepki sınıflandırması. Kumaş yangın etkilerine maruz kaldığında erime nedeniyle malzemenin kopmasına neden olmaz ve alev geciktirici özelliği sayesinde yangının yayılmasını engeller.

Su geçirmez

Su geçirmez olan tenteler, kumaşın içinden su veya havanın geçmesine izin vermez.

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.