Yat-Tekne Kumaşı

Tekne ve yatlar için kullanılan yat kumaşı, güzel görünen, uzun süre dayanıklı ve temizlenmesi kolay kumaşlardan yapılır. Kumaşçı Home olarak amacımız, yat ve tekne kumaşı trendlerini izlemek ve daha uzun süre dayanan, daha iyi performans gösteren kumaşları, tüketicilere sunmaktır.

Sıralama seçin


Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Yat ve Tekne Kumaşı Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Yat ve tekne kumaşı, her geçen gün daha fazla trendin ve yeniliğin gerçekleştiği, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sürekli olarak su direncini, nefes alabilirliği ve dayanıklılığı artıran yüzeyler oluşturan tek ve yat kumaşları tercih edilmelidir.

  • Su direnci en üst seviyede olmalıdır.
  • UV dayanımı olmalıdır.
  • Dikilebilir yumuşaklıkta olmalıdır.
  • Esneklik sunmalıdır.
  • Aşınma direnci göstermelidir.
  • Küfe karşı dirençli olmalıdır.

Kumasci.home online sitemizden inceleyeceğiniz tekne ve yat kumaşları, malzeme, desen ve boyutlarına göre çeşitlenir.

Yat ve Tekne Kumaşı Renkleri Nasıl Olmalıdır?

Yat branda kumaşı, farklı özellikleri bünyesinde taşır. Bu özelliklerin içinde bulunan renk seçimi de yat ve tekne kumaşı üzerinde etkili olur. Kumasci.home online mağazamızdan, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun branda kumaşlarını inceleyebilirsiniz.

  • Standart düz renkler: Tente ve brandalar için mükemmel ir seçimdir. Solyama ve hava koşullarına karşı yüksek direnç gösterir.
  • Standart tüvit renkler: Solmaya ve hava koşullarına karşı mükemmel dayanıklılık sunar. Su itici özelliği vardır. Yumuşak ve kullanımı kolaydır.
  • Standart çizgili renkler: Döşemelik kumaşlarla uyumludur. Solmaya ve hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Birinci sınıf düz ve dokulu renkler: Solmaya ve hava koşullarına direnç gösterirler, uygulandığı alanda güzel bir görünüm sunar.

Yat ve tekne kumaşları; sağlam ve dayanıklılığı yanında mükemmel renk tutma ve hava koşullarına dayanıklılık gösterir. Çift katlanmış kenar, bitmiş ve çekici görünümüyle göz doldurur.

Yat ve Tekne Kumaşı Ölçüleri Nedir?

Yat ve tekne branda kumaşı farklı ölçülere sahiptir. Her bir kumaş, kendi özel genişliğinde üretilir. Tekne ve yat tenteleri, en iyi dış mekân tenteleri için rüzgâra ve yağmura dayanıklı tekne ve yat kumaşları 60 inç yani 152 cm boyuta sahiptir. Aynı zamanda Sunbrella tente kumaşı 80 inç yani 203 cm boyutların da sunulur.

Daha küçük boyutlarda olmak üzere 35 inç yani 88 cm, 36 inç, yani 91,44 cm ve 46 inç yani 116,84 cm gibi ölçülere de sahip yat ve tekne kumaşları bulunur.

Yat ve Tekne Kumaşı Fiyatları Ne Kadardır?

Doğru yat ve tekne kumaşı seçmek önemlidir. Denizcilik kumaşlarının çoğu 5-10 yıl garanti sunar. Bu kumaşlar zorlu hava şartlarına ve zamana karşı dayanıklılık gösteren kumaşlardır.

Yat kumaş fiyatları; ölçülerine, renk ve desen çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Yıllarca güvenli şekilde kullanabileceğiniz tekne ve yat kumaşları, kumasci.home ayrıcalığı ve garantisi altında, uygun tekne kumaşı fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle sunulur. Yapmanız gereken tek şey, online satış mağazamızı ziyaret ederek; ürünlerimizi incelemek, fiyat ve garanti karşılaştırması yaparak, güvenilir online alışveriş sistemimizle alışveriş yapmaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.