Tentelik Kumaş

Tente kumaşı; pencereler, kapılar, teraslar, pergolalar için tentelerin üzerine, güneş ve yağmuru geçirmemesi için kullanılan materyallerdir. Kumaş, herhangi bir tentenin, en göz alıcı unsurunu oluşturur.

Ayrıca seçilen tente; zevkinize ve uygulanacak alanda bir tarz oluşturması gerekir. Aynı zamanda tentelik kumaş seçimi yaparken, yıllarca güzelliğini korumalı, deformasyona uğramamalıdır. Kumasci.home, tek renkli ve desenli geniş ürün yelpazesi ve ekonomik tente kumaş fiyatları ile sizlere en geniş ürün portföyünü sunar.

Sıralama seçin


Toplam 79 ürün görüntüleniyor.

Tente Kumaşı Nedir?

Tente kumaşları; alüminyum, geri çekilebilir, taşınabilir ya da düşme kollu tenteler üzerine; güneş ve yağmur etkilerinden korunmak için kullanılan ürünlerdir. Dolu ve sert hava koşullarına karşı dayanıklı şekilde üretilen tente kumaşları, görsel olarak bulunduğu ortamı güzelleştirir.

Tente Kumaşı Özellikleri Nelerdir?

Bir ev penceresinde bir ev bahçesinde ya da bir dış mekân önünde kullanılan tentelerde kullanılan kumaşlar, oldukça önemlidir. Su geçirmez tente kumaşı, soğuk ve yağışlı havalarda oldukça idealdir.

Aynı zamanda tente kumaşları birbirinden farklı özelliklere sahiptir ve bu özellikler, tentenin en önemli unsuru kumaşın kalitesini de gösterir.

  • Tente kumaşları, güneş ışığını harika ve serin gölgelere dönüştürür.
  • Işık koruma faktörlü etkili güneş kırıcı sistemi görevi üstlenir.
  • Hafif yağmuru zahmetsizce dışarıda tutarken, teras ve balkonunuzda size konfor sağlar.

Tentelik branda kumaşı ürünlerimiz su geçirmez, yırtılmaya karşı dayanıklı, ışığa dayanıklı ürünlerdir. Kir tutmayan yapısıyla garantilidir. İstek ve taleplerinize uygun şekilde, geniş ürün yelpazemizden tente kumaşını seçebilirsiniz.

Neden Kumasci.home Tente Kumaşlarını Tercih Etmeliyim?

Tente kumaşı seçimi önemli iştir. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak tente kumaşları, yüzlerce renk ve tasarıma sahiptir. Kumasci.home online mağazamızdan tercih edeceğiniz tente kumaşlarını çekici hale getiren en önemli unsur; ışık haslığı ve sağlamlığı öne çıkarmasıdır.

Kumaş bakımını çok daha kolay hale getiren en önemli özelliklerden biri de nano teknolojiye dayalı üretimin yapılmasıdır. Bu sayede su ve kir tutmaz özelliğe sahiptir. Çok sayıda laboratuvar testinden geçerek üretilen tente kumaşları, çiseleyen yağmurda bile güvenilir koruma sağlar.

İhtiyaç ve Beklentilerimi Karşılayan Tente Kumaşları Nereden Bulabilirim?

Sıcak yaz günlerinde gölge oluşmasını sağlayan, sizi iyi hissettirecek bir atmosfer sağlayan tente kumaşları, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılar. Aynı zamanda ani rüzgâra karşı koyabilen, kolay temizlik sağlayan, yıllarca aynı estetik görünüme sahip olan tente kumaşları, balkon ve teraslarınızı süsler.

Zevkinize, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun, zengin renk ve desen skalasına sahip tente kumaşlarını, kumasci.home online satış mağazamızdan temin edebilirsiniz. Tek renk, çizgili, üç renk çizgili ve daha fazlası tentelik kumaşlar, online satış mağazamızda sizlerin beğenisine sunulur.

Online satış mağazamızdan temin edeceğiniz tente kumaş fiyatları; rengine, boyutuna, kumaş kalitesine gibi birçok farklı nedene bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Avantajlı ve ekonomik fiyatlarımızdan yararlanmak, güvenli online alışverişin keyfini çıkarmak için, ihtiyacınız ve beklentilerinizi karşılayacak, üst kalite tente kumaşlarını, kumasci.home online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.