Blog

Kadife Döşemelik Kumaş Modelleri ve Fiyatları

11 Ocak 2021

Kadife döşemelik kumaş modelleri ve fiyatları birçok detaya göre değişkendir, genellikle çift bez olarak dokunan kadife kumaş iki havlu kumaş üretmek için kesilir. 

Gabardin Kumaş Nedir? Gabardin Kumaş Özellikleri Nelerdir?

11 Ocak 2021

1888 yılında moda evi sahibi Thomas Burberry tarafından patenti alınan gabardin kumaş tekstil sektöründeki tüm alanlarda kullanılır. Tekstil sektöründe çok sık rastlanan ve adını sürekli duyuran gabardin kumaş nedir konusu bilmeyenler için her zaman merak konusudur. 

Sunbrella kumaşlar

17 Mayıs 2022

Sunbrella, kumaşların hem güzel hem de fonksiyonel olmaları gerektiği inancı temelinde kurulmuştur. 1960'larda pamuktan önemli ölçüde daha uzun kullanım ömrüne sahip bir tente kanvasının geliştirilmesi hedefiyle başladık. Sunbrella, gölgelik yapıları, tekne kanvası ve hem dış hem de iç mekan uygulamaları için çok geniş ölçekte kabul edilmiştir.

Agora kumaşlar

17 Mayıs 2022

Sauleda, sürekli bir iyileştirme programı aracılığıyla bir öz düzenleme sistemi uygular. Kalite belgelendirme sistemimiz, her yıl hizmetlerimizde ve ürünlerimizde değerli bir garanti sunmamıza izin vermek için gerekli parametreleri yerine getirmektedir. Bu nedenle, aşağıdaki alanlarda mükemmelliğe ulaşıyoruz:

Outdoor Kumaşlar

26 Nisan 2022

Outdoor Giyimde genellikle Polyester ve Poliamid ( Naylon ) gibi sentetik kumaşlar kullanılmaktadır , ancak temel ve ara katman kıyafetlerde yün gibi doğal elyaflar da tercih edilebilmektedir. Pamuklu Tişört gibi ürünler Outdoor Markalarının koleksiyonlarında günlük ve şehir kullanımı için bulunmaktadır . Bunun temel nedeni , outdoor giysilerin hem vucudu dış etkenlerden korumak hem de vucut ısısının düzenlenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış olmaldır.

Dış Mekan Kumaşlar

26 Nisan 2022

Pamuk, yün, ipek, keten vb. maddelerden elde edilir. Kumaş dokuma veya örme metodu ile üretilir. Ürünü oluşturacak malzemenin başında kumaş gelir. Seçilen kumaş üründe kullanılacak yardımcı malzemenin teknolojik açıdan uyumlu olması gerekir

1 2 3 4
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.