Canvas Fabrics

Outdoor tarpaulins and awnings provide shade on hot summer days and protect you and your home from rain and wind. From simple rigid awnings to retractable models, awnings and tarpaulins come in different sizes, shapes and materials. Canvas fabric; can be produced from different materials.

Canvas fabrics with many different features such as color, texture and size are offered for sale in our kumasci.home online store.

Sort
1 2


Total of 119 products are displayed.
1 2

En İyi Branda Kumaş Çeşitleri

İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak en iyi branda çeşitleri için, evinizin bulunduğu konum oldukça önemlidir. Eviniz sahile yakınsa, tuz aşınmasına dayanıklı ve su geçirmez branda kumaşı kullanılması, doğru tercih olacaktır.

En iyi tente malzemesi ve branda kumaş türleri bulunur. Buna göre;

  • Akrilik ve akrilik kaplı dış mekân kumaşları
  • Vinil kaplı ve lamine tenteler
  • Polyester sentetik elyaf kumaşlı brandalar
  • Çelik ve alüminyum metal tenteler
  • Opak ve yarı saydam fiberglas tenteler tercih edilebilir.

Tente kumaşları her şekil, boyut ve malzemeye göre yapılabilir. Doğru malzemeyi seçmek ve bütçenizi sarsmamak, en önemli noktalarıdır. Brandalar; kapalı spor salonlarında, kış bahçelerinde, ev ve iş yerleri penceresinde ve daha fazlası uygulama alanı bulunur.

Branda Seçimi Nasıl Yapılır?

Daha önce hiç branda seçimi yapmadıysanız, kumasci.home size, şeffaf branda ve daha fazlası kumaş seçeneği sunar. İster eviniz için ister iş yeriniz için tercih edeceğiniz stil, renk ve şekil yelpazesine sahip olan kumasci.home, benzersiz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün seçeneği sunar.

Branda kumaşlarında seçim yaparken, bazı noktalara dikkat edilmelidir:

  • Özel ihtiyaçlarına en uygun tente rengi ve kumaş türü seçilmelidir.
  • Ev ya da işyeriniz için düşündüğünüz brandalarda, renk özelliği ön plana çıkarılmalıdır.
  • Brandanın kullanacağı alan düşünülerek, kumaş türü ve stili tercih edilmelidir.
  • Şeritler ve renkli desenli kumaşlar, daha çabuk fark edilmenizi sağlar.

İster ev için ister ticari amaçla tente ve branda ihtiyacınız olsun. Özel tente kumaşları ile tentenin işlevselliğini artırabilir ve branda kumaşlarının özel avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tercih edebileceğiniz en iyi branda tente kumaşı akrilik kumaşlardır. Estetik yumuşaklık ve şıklık sunmakla kalmaz, mükemmel performansıyla ön plana çıkar. Suya dayanıklı oldukları için, nem oranını en iyi şekilde ayarlar.

Aynı zamanda UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlayan ve direnç gösteren akrilik kumaş brandalar, sıcak hava ve nemin kaçmasına da izin vermez.

Branda Kumaşı Fiyatları Ne Kadardır?

Branda fiyatları, tercih edilen kumaş türüne ve boyutuna göre değişkenlik gösterir. Kullanım alanları oldukça geniş olan Branda kumaşı fiyatı bakımından da içeriğinde bulunan malzemelerine göre değişkenlik gösterir.

Tente branda kumaşı ihtiyacınızı en canlı renkler ve modern stillerde tercih edeceğiniz online mağazamızda, yüksek kaliteye sahip, modern çizgilere sahip, birçok kumaş türünü inceleyebilirsiniz.

Kumasci.home üzerinden tüm branda çeşitlerimizi görebilir, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun şekilde tercih edeceğiniz ürünler için, en uygun ve ekonomik branda kumaş fiyatları hakkında, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.