Cushion Fabric

Cushion is a type of item that we use frequently in our daily life. Cushions add style to homes and outdoors with different patterns and colors; It also offers comfort thanks to its usage features. So what fabrics are the cushions made of and what are their properties? All the curious details are in our article…

Sort
1 2


Total of 194 products are displayed.
1 2

Minder Kumaşı Nedir?

Minder kumaşı; sandalye, şezlong, kanepe gibi ürünlerdeki minderlerin kaplaması için kullanılan kumaşa denir. Minder kumaşları çok çeşitli amaç için kullanılmak üzere piyasada yer alır. Minder kumaşları iç ve dış mekan için üretilmiş halde bulunur. Ev, ofis gibi mekanlarda kullanılan kumaşlara iç mekan minder kumaşı; bahçe, kumsal gibi mekanlarda kullanılan kumaşlara ise dış mekan minder kumaşı denir. Minder kumaşının üretiminde yumuşaklık, renk dayanıklılığı, su geçirmezlik, dış etmenlere karşı dayanıklılık gibi özellikler dikkate alınır. Bu amaçla üretilen su geçirmez minder kumaşı, leke tutmaz minder kumaşı gibi farklı çeşitler bulunur.

Minder Hangi Kumaşlardan Yapılabilir?

Minder için kullanılabilecek birçok kumaş çeşidi vardır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

• Keten kumaş: Farklı desenleri olması sebebiyle minder yapımında sıklıkla yer alır.
Kanvas kumaş: Dayanıklı olması sebebiyle minderlerin çoğunda yer alır.
Akrilik kumaş: Üstün kumaş özelliklerine sahip olması sebebiyle özel mekanlardaki minderlerin ana malzemesinde bulunur.

Minder Kumaşı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Minder kumaşları, kullanım amacına uygun olarak seçilmelidir. Örneğin bahçe minder kumaşı için güneş ışığında solma yapmayan kumaşlar tercih edilmelidir. Benzer şekilde şezlong minder kumaşı seçiminde kumaşların su ve nem geçirgenliği özelliklerine dikkat edilmelidir. Sandalye gibi ürünlerde ise sandalye minder kumaşı çeşidinin konforu önemli olacağı için yumuşak yapılı kumaşlar tercih edilebilir.

Minder Kumaşı Fiyatları

Minder kumaşı fiyatları, piyasada çok farklı aralıklarda olabilir. Sitemiz ise minder kumaşlarını avantajlı fiyatlarla sunar. Sitemizde yüzden fazla minder kumaşı çeşidi vardır. Bunlardan bazıları sade ve renkli iken, bazıları ise desenlidir. Yüksek kalitede minder kumaşlarını en uygun fiyatlarla sunan sitemiz, ziyaretçilerine ödemelerde kredi kartına taksit imkanı da sağlar. Siz de dekoratif amaçla minder kumaşı arıyorsanız sitemizdeki tüm seçenekleri inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanları minder kumaşı satın al seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.