Akrilik Tentelik  Kumaş

Sentetik akrilik elyafından üretilen ve yüne benzeyen bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çeken akrilik tentelik kumaş çeşitleri için sitemizden hemen sipariş verebilir, seçtiğiniz kumaşlar için siparişinizi kısa zamanda adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Güveye karşı en dayanıklı kumaş çeşitlerinden biri olan akrilik kumaşlar kolay kırışmaz ve bu açıdan hazır giyim sektöründe de sıklıkla kullanılır.

Sort


Total of 79 products are displayed.

Kolay deforme olmayan bu kumaş çocuk kıyafeti ve spor kıyafeti yapımında da en sık tercih edilen kumaş türleri arasında yer alıyor. Parla renklere boyanabilme özelliği de bu kumaş benzerlerinden ayırıyor. Uzun süreli kullanımlarda da şeklini koruyabilen akrilik kumaşlar aynı zamanda dekoratif objelerin kaplamalarında da kullanılabiliyor. Son derece kolay temizlenen bu kumaş güneş ışığına karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Renklerini ve desenlerini bozulmadan koruyabiliyor olması, leke tutma oranının diğer kumaş çeşitlerine nazaran çok daha düşük olması da dikkat çekiyor. Akrilik kumaşlar oldukça hafif bir yapıya sahiptir. İpeksi bir his verir ve kimyasallara karşı da dayanıklıdır. Bu nedenle defalarca yıkansa dahi deterjan kaynaklı ağarmalar, solmalar meydana gelmez.

Akrilik Kumaş Çeşitlerinde Farklı Renk Seçeneklerini İnceleyin!

Sitemizde yer alan tüm kumaş çeşitlerinde olduğu gibi akrilik kumaşlarda da sizlere en geniş renk skalasını sunuyoruz. Aradığınız renkleri tüm tonları ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Her kalınlıkta akrilik kumaşlar en kaliteli dokuma teknikleri ile hazırlandı. Aynı zamanda akrilik kumaşların tüm özelliklerini taşıyor.

1950’li yıllardan bu yana kullanılan ve popülerliğini kaybetmeyen bu kumaşları siz de tasarımlarınızda kullanın. % 100 akrilik olan ya da % 85 akrilik olan kumaş çeşitlerine hemen şimdi göz atmaya başlayın. Beğendiğiniz kumaşlar için istediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz. Kaliteyi ucuza almak için en doğru adrestesiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.