Outdoor Fabric

Outdoor fabric with stylish prints and everyday use for your wonderful outdoor sofas and chairs; It is produced for you to create unique designs for chaise lounge cushions, garden chairs and sitting groups in your home that meet the needs of life.

You can use the extraordinary design and comfort of fabrics to make your living spaces more livable. You can find Sunbrella and Agora upholstery fabric products in our Fabric Shop Online store.

Sort
1 2


Total of 119 products are displayed.
1 2

Dış Mekan Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Ev alanlarınız dışında dış mekanlarınızda da tasarım harikası kumaş ürünlerini kullanmak önemlidir. Rengi, dokusu güzellik katmakla kalmaz, aynı zamanda canlandırıcı gücüyle de sizi sınırların ötesine taşır.

  • UV ve solmaya direnç: Elyafların özü, yüksek seviyede UV pigmentleriyle dolgunlaştırılır. Böylece güneş ışınlarına karşı direnç sağlanırken, renk solmasına da izin verilmez.
  • Küfe dayanıklılık: Kir ve küfün oluşmasını önlemek için, dış mekan kumaşları, güvenli şekilde sac suyuyla temizlenir. Böylece küfe daha dayanıklı hale getirilir.
  • Temizleme: Renk ağartıcı temizlik maddeleriyle rahatlıkla temizlenme özelliği gösterir.

İsterseniz iç mekânda isterseniz dış mekân ürünlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kumaşlar, kolay günlük bakımla rahatlıkla temizlenir. Yapılması gereken tek şey su ve yumuşak sabun ile yumuşak kıllı fırçayla temizlemesini yapmaktır. Temizlik yapıldıktan sonra, havalandırılarak kurutma işlemi yapılır.

Dış Mekan Kumaşları Nasıl Seçilmelidir?

Dış mekân ya da iç mekânda kullanacağınız kumaşları seçerken, bazı özelliklerine bakmak gerekir.

  • Dış mekânda kullanılacak kumaşlar, etiketli kumaşlardan tercih edilmelidir.
  • Suya, lekelere, UV ışınlarına ve dış etkenlere karşı özel işaretli olan kumaşlar tercih edilmelidir.
  • Polyester, PVC mesh, deniz vinil, solüsyon boyalı akrilik ya da solüsyon boyalı olefin gibi yaygın kumaş grubu ürünlerinden tercih edilmelidir.

Dış mekânlar için kumaş seçerken, kumaşın ne kadar dayanıklı olduğu da önemlidir. Daha düşük bir fiyatla birlikte, daha geniş bir baskı ve stil yelpazesi önemlise, polyester bazlı outdoor kumaşlar tercih edilir.

Bu tür kumaşlar orta ağırlığa sahiptir ve dikilmesi kolaydır. Uzun yaz günlerinde iç mekânda da kullanıma uygun olmasını istiyorsanız, solüsyon boyalı akrilik ya da solüsyon boyalı olefin kumaşlar, dış mekân kullanımı için kullanılabilir.

Bunun yanında Sunbrella karışımı sis basketweave, açık dupione papaya, açık tuval şerit seville sahih gibi ürünler, dayanıklılık için yapılmış orta ve çok ağır kanvas ya da jakar tarzı kumaşlar arasında değişir.

Bu kumaşlar yüksek aşınmaya direnç gösterirken, dış mekân döşemeleri, minderler ve yastıklar için mükemmel ürünlerdir. Kumasci.home online mağazamızdan Sunbrella ve Agora marka kumaş türlerini inceleyebilir, ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak ürünleri, uygun ve ekonomik dış mekan kumaşı fiyatları ile uygun ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Dış Mekan Kumaşları Kullanım Alanları Nerelerdir?

Ev içinde ya da evinizin dışında sandalye ya da dış mekân minder kumaşı olarak kullanabileceğiniz kumaş ürünleri, farklı ürünler için de kullanılabilir. Modaya yön verecek tasarımların oluşturulabilmesi için iç ve dış mekânlarda kullanabileceğiniz kumaş ürünleri; perde ve drapelerde, minder örtülerinde, dekoratif yastıklarda da kullanılabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.