Döşemelik Keten Kumaş Liam Kaz Ayağı 50-1600

Ürün Kodu : 521 Stok Durumu : Mevcut (100 mt)
12,00 € + KDV
465,08
aa.png (17 KB)
bb.png (24 KB)
cc.png (27 KB)
aaaaa.jpg (80 KB)
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Döşemelik Keten Kumaş

  Döşemelik keten kumaş doğal bir elyaftır. Esneme özelliğinin olmaması ve çok dayanıklı olması döşemelik alanda keteni vazgeçilmez bir kumaş türü haline getirmektedir. Keten kumaşlarda çekme görülmediği gibi aynı zamanda toz çekme gibi bir durum da olmayacaktır. Birçok kullanışlı özelliğe sahip olan keten kumaş, kullanıldığı alanlarda uzun süre sorunsuz bir kullanım sunar. Bu yüzden döşemelik kumaşlar alanında vazgeçilmez olma özelliğini her zaman koruduğu gibi görünüm olarak da çok iyi durmaktadır. Parlak bir yapıya sahip olan keten kullanıldığı alanlarda gösterişli durma özelliğine de sahip olan bir kumaştır.

  Kumaş eni 140 cm

  Döşemelik keten kumaş sahip olduğu özellikler bakımından çok önemli bir yere sahiptir. Bu kumaş türünün özellikle diğer kumaş türlerine göre daha dayanıklı olması, esnekliğinin az olması ve parlak durması kullanımını kolaylaştırmaktadır. Keten kumaş nem çekme özelliğine de sahip olan bir kumaş türü olduğu için özellikle banyo ürünlerinde tercih edilebilmektedir. Yalnız keten çok hızlı kırışma özelliğine sahip olan bir kumaş türü olduğu için giyim sektöründe sorun yaratabilmektedir. Keten kumaşların temizliğini yapacağınız sırada elinizde soğuk su ile veya kuru temizleme yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Keten kumaşlar makinede yıkanmak için uygun olan bir kumaş türü değildir. Toz çekmemesi, kendini bırakmaması ve dayanıklı bir yapıya sahip olması kullanım alanlarını her geçen gün genişletmektedir.

  Döşemelik Keten Kumaşlar Neden Deforme Olur?

  Keten kumaşlar her ne kadar dayanıklı olma özelliğine sahip olsa da bazı durumlarda yıpranabilmektedir. Döşemelik keten kumaş kullanımı sırasında deforme olmasına sebep olabilecek durumlar şu şekildedir:

  -Kumaşın temizlenme talimatlarına düzgün bir şekilde uyulmaması. Yüksek ısıda veya makinede yıkanması çekme ya da renk değişimi gibi durumlar görülmesine sebep olabilir.

  -Kumaş aşırı derecede güneş ışığına maruz kaldığı zaman renk solması görülebilir.

  -Keten kumaşlara yüksek seviyede asit miktarı temas ettiği zaman deformasyon seviyesini artırmaktadır. Bu yüzden asit bakımından zengin olan kimyasalları kullanmamaya özen göstermelisiniz.

  Belirttiğimiz durumların oluşmamasına dikkat ettiğiniz takdirde keten kumaş kullanılarak döşenmiş olan mobilyaları uzun süre herhangi bir deformasyon olmadan kullanabilirsiniz.

  KULLANIM ALANI

  Koltuk döşeme
  Minder
  Peçete
  Runner
  Masa örtüsü
  Koltuk kılıfı

  Ürün Özellikleri
  Döşemelik Kumaş
  :
  Keten Kumaş
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.